Stamboom De Weger-Dahmen » Aagje Klaver (1889-1964)

Persoonlijke gegevens Aagje Klaver 


Gezin van Aagje Klaver

Zij is getrouwd met Johannes Konijn.

Zij zijn getrouwd op 18 april 1912 te Beemster, zij was toen 22 jaar oud.

BS Huwelijk met Johannes Konijn

Bruidegom Johannes Konijn
Beroep landman
Geboorteplaats Beemster
Leeftijd 26
Bruid Aagje Klaver
Geboorteplaats Obdam
Leeftijd 22
Vader van de bruidegom Lourens Konijn
Beroep landman
Moeder van de bruidegom Elisabeth Kotte
Vader van de bruid Jan Pieterszn Klaver
Moeder van de bruid Aagje Ursem
Gebeurtenis Huwelijk
Datum 18-04-1912
Gebeurtenisplaats Obdam
Documenttype BS Huwelijk
Erfgoedinstelling Noord-Hollands Archief
Plaats instelling Haarlem
Collectiegebied Noord-Holland
Aktenummer 3
Registratiedatum 18-04-1912
Akteplaats Obdam

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aagje Klaver?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aagje Klaver

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aagje Klaver

Pieter Klaver
1818-1869
Jan Klaver
1845-1890
Agatha Ursem
1844-1923

Aagje Klaver
1889-1964

1912

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 mei 1889 lag rond de 14,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
      • 24 mei » Paus Leo XIII benoemt zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Petrus Lambertus Goossens.
      • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
      • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
      • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
    • De temperatuur op 18 april 1912 lag tussen 2,6 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
      • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
      • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
    • De temperatuur op 23 maart 1964 lag tussen 5,2 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Tweede ontmoeting tussen Paus Paulus VI en Patriarch Athenagoras I in het gebouw van het Grieks-orthodox Patriarchaat van Jeruzalem.
      • 12 januari » John Okello, een Oegandese militair, leidt een staatsgreep op Zanzibar, waarbij de democratisch verkozen regering en de sultan omvergeworpen worden.
      • 19 mei » Oprichting van het Secretariaat voor de niet-Christenen van de Romeinse Curie door paus Paulus VI en benoeming van kardinaal Paolo Marella tot president.
      • 25 mei » David Sutch vaart naar legerfort Shivering Sands om Radio Sutch te beginnen.
      • 14 juli » De Franse wielrenner Jacques Anquetil wint voor de vijfde keer de Ronde van Frankrijk.
      • 16 augustus » Bisschopswijding van de Nederlander Paul Verschuren, bisschop-coadjutor van Helsinki (Finland).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1952 » Klaas Schilder (61), Nederlands theoloog en verzetsstrijder
    • 1955 » Maximo Kalaw (63), Filipijns schrijver, bestuurder en politicus
    • 1963 » Lee Eyerly (71), Amerikaans attractiebouwer en vliegenier
    • 1964 » Peter Lorre (59), Hongaars-Amerikaans filmacteur
    • 1971 » Basil Dearden (60), Engelse regisseur en producer
    • 1971 » Simon Vestdijk (72), Nederlands schrijver

    Over de familienaam Klaver

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klaver.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klaver.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klaver (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Edith de Weger-Dahmen, "Stamboom De Weger-Dahmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-weger/I4738.php : benaderd 22 januari 2026), "Aagje Klaver (1889-1964)".