Stamboom De Weger-Dahmen » Annetje Cornelisdr. van der Kooy (1667-????)

Persoonlijke gegevens Annetje Cornelisdr. van der Kooy 

  • Zij is geboren in het jaar 1667.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 november 2021.

Gezin van Annetje Cornelisdr. van der Kooy

Zij is getrouwd met Pieters Doesz Sonneveld.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Annetje Cornelisdr. van der Kooy?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Annetje Cornelisdr. van der Kooy

Annetje Cornelisdr. van der Kooy
1667-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Kooy


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Edith de Weger-Dahmen, "Stamboom De Weger-Dahmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-weger/I4395.php : benaderd 20 januari 2026), "Annetje Cornelisdr. van der Kooy (1667-????)".