Stamboom De Weger-Dahmen » Gerrit Hendrik Modders (1905-)

Persoonlijke gegevens Gerrit Hendrik Modders 

  • Hij is geboren op 18 april 1905 in Goor.Bron 1
    BS Geboorte met Gerrit Hendrik Modders

    Kind Gerrit Hendrik Modders
    Geslacht Man
    Vader Gerrit Hendrik Modders
    Beroep fabrieksarbeider
    Leeftijd 34
    Moeder Gerritje Endeman
    Gebeurtenis Geboorte
    Datum 18-04-1905
    Gebeurtenisplaats Goor
    Documenttype BS Geboorte
    Erfgoedinstelling Collectie Overijssel
    Plaats instelling Zwolle
    Collectiegebied Overijssel
    Archief 0123
    Registratienummer 4638
    Aktenummer 27
    Registratiedatum 19-04-1905
    Akteplaats Goor
    Collectie Burgerlijke Stand in Overijssel
    Boek Goor, registers van geboorten
    AfdrukkenInformatie over gelinkte akten
    1895 Huwelijk ouders +++
    Naar bron
  • Een kind van Gerrit Hendrik Modders en Gerritje Endeman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 april 2024.

Gezin van Gerrit Hendrik Modders

Hij is getrouwd met Wilhelmina Gerritsen.

Zij zijn getrouwd op 30 november 1929 te Goor, hij was toen 24 jaar oud.

BS Huwelijk met Gerrit Hendrik Modders

Bruidegom Gerrit Hendrik Modders
Beroep katoenwever
Geboorteplaats Goor
Leeftijd 24
Bruid Wilhelmina Gerritsen
Geboorteplaats Delden, Ambt
Leeftijd 30
Vader van de bruidegom Gerrit Hendrik Modders
Moeder van de bruidegom Gerritje Endeman
Vader van de bruid Gerrit Jan Gerritsen
Beroep Landbouwer
Moeder van de bruid Hermina Wibbelink
Gebeurtenis Huwelijk
Datum 30-11-1929
Gebeurtenisplaats Goor
Documenttype BS Huwelijk
Erfgoedinstelling Historisch Centrum Overijssel
Plaats instelling Zwolle
Collectiegebied Overijssel
Archief 0123
Registratienummer 4665
Aktenummer 26
Registratiedatum 30-11-1929
Akteplaats Goor
Collectie Goor 1811-1932

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Hendrik Modders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Hendrik Modders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Hendrik Modders


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Goor, registers van geboorten

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 april 1905 lag tussen 0,7 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
      • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
      • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.
      • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.
    • De temperatuur op 30 november 1929 lag tussen 7,2 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 2,4 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
      • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
      • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
      • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
      • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
      • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Modders

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Modders.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Modders.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Modders (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Edith de Weger-Dahmen, "Stamboom De Weger-Dahmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-weger/I1774.php : benaderd 19 januari 2026), "Gerrit Hendrik Modders (1905-)".