Stamboom De Weger-Dahmen » Apolonia "Ploon" Eijgenraam (1913-1995)

Persoonlijke gegevens Apolonia "Ploon" Eijgenraam 


Gezin van Apolonia "Ploon" Eijgenraam

Zij is getrouwd met Jacob Doelman.

Zij zijn getrouwd


Notities over Apolonia "Ploon" Eijgenraam

PAGE Apolina Eijgenraam (geb. 3-7-1913)
GIVN Apolonia
SURN Eijgenraam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Apolonia "Ploon" Eijgenraam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Apolonia "Ploon" Eijgenraam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Apolonia Eijgenraam


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1913 lag tussen 10,2 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
      • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
      • 29 mei » In Parijs gaat het ballet Le Sacre du printemps van Igor Stravinsky in première.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
      • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
    • De temperatuur op 28 oktober 1995 lag tussen 2,3 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Een televisie-actie in Nederland voor slachtoffers van de wateroverlast in Limburg levert 20 miljoen gulden op.
      • 19 maart » De grootste Finse oppositiepartij, de Sociaaldemocratische Partij, wint de verkiezingen met 63 van de 200 zetels in het parlement.
      • 7 mei » De Leidse Rugbyclub DIOK wordt voor de zevende opeenvolgende keer rugbykampioen van Nederland geworden. In de laatste wedstrijd wint de ploeg met 24-0 van het Amsterdamse AAC.
      • 12 mei » De Russische premier Viktor Tsjernomyrdin lanceert een nieuwe politieke beweging, Ons Huis is Rusland, die ervoor moet zorgen dat de regering bij de verkiezingen van eind 1995 niet wordt weggevaagd.
      • 24 mei » AFC Ajax wint de Champions League. In de finale in Wenen is de Nederlandse voetbalclub met 1-0 te sterk voor het Italiaanse AC Milan.
      • 4 juni » Stortregens hinderen het bezoek van paus Johannes Paulus II aan de Koekelberg in België.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Eijgenraam


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Edith de Weger-Dahmen, "Stamboom De Weger-Dahmen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-weger/I1019.php : benaderd 25 februari 2026), "Apolonia "Ploon" Eijgenraam (1913-1995)".