Stamboom De Weerd » Dirk Cornelis Eschbach (± 1903-)

Persoonlijke gegevens Dirk Cornelis Eschbach 


Gezin van Dirk Cornelis Eschbach

Hij is getrouwd met Wilhelmine Antonia van Berkum.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 20 oktober 1926 te Rotterdam, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Cornelis Eschbach?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk Cornelis Eschbach

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Cornelis Eschbach

Anna Bloem
1847-1922

Dirk Cornelis Eschbach
± 1903-????

1926

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gemeentearchief Rotterdam, 26 mei 2009
      Bruidegom Dirk Cornelis Eschbach , geb. Strijen 23 jaar
      Vader Hendrik Eschbach
      Moeder Cornelia Dorst
      Bruid Wilhelmine Antonia van Berkum , geb. Kleef (Pruisen) 20 jaar
      Vader Martinus van Berkum
      Moeder Johanna Katharina Elisabeth Gluvers
      Plaats Rotterdam
      Huwelijksdatum 20-10-1926
      Bron Rotterdam 1926 L145v

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 oktober 1926 lag tussen -1,6 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
      • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
      • 16 maart » Robert Goddard lanceert de eerste raket met vloeibare brandstof.
      • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
      • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
      • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.

    Over de familienaam Eschbach

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eschbach.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eschbach.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eschbach (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nathalie van der Linde - de Weerd, "Stamboom De Weerd", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-weerd/I294.php : benaderd 28 februari 2026), "Dirk Cornelis Eschbach (± 1903-)".