Stamboom Familie De Vos Maasdijk ZH » Johanna Alaida Pil (1919-2010)

Persoonlijke gegevens Johanna Alaida Pil 


Gezin van Johanna Alaida Pil

Zij is getrouwd met Gerardus Beniest.

Zij zijn getrouwd op 5 augustus 1954 te Rotterdam, zij was toen 35 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Alaida Pil?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 april 1919 lag tussen 2,5 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
    • 31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
    • 6 november » Eerste radio-uitzending in Nederland voor een algemeen publiek verzorgd door radiopionier Hanso Schotanus à Steringa Idzerda
    • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.
    • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
  • De temperatuur op 20 december 2010 lag tussen -11,1 °C en -4,7 °C en was gemiddeld -7,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Het beeldhouwwerk L'Homme qui marche I van Alberto Giacometti wordt in Londen verkocht voor 65 miljoen pond sterling, het hoogste bedrag ooit voor een geveild kunstwerk.
    • 24 juni » Op Wimbledon komt na drie dagen een eind aan de langste tenniswedstrijd in de geschiedenis. De Amerikaan John Isner verslaat de Fransman Nicolas Mahut in vijf sets: 6–4, 3–6, 6–7 (7), 7–6 (3) en 70–68.
    • 2 juli » Een natuurbrand op de Strabrechtse Heide verwoest 200 hectare natuurgebied.
    • 31 oktober » Het Somalische parlement stemt met grote meerderheid in met de benoeming van Mohamed Abdullahi Mohamed tot nieuwe premier.
    • 5 november » Op station Leiden Centraal botst een trein op een lege stilstaande trein. Er vallen drie lichtgewonden.
    • 26 december » Atleet Christophe Lemaitre wordt door de Franse sportkrant L'Equipe uitgeroepen tot sportman van het jaar in Frankrijk.
  • De temperatuur op 28 december 2010 lag tussen -0,3 °C en 1,2 °C en was gemiddeld 0,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Schaatsster Ireen Wüst wint goud op de 1500 meter tijdens de Olympische Winterspelen van Vancouver.
    • 28 april » De Nederlandse voetbalclub SC Veendam vraagt faillissement aan.
    • 16 mei » Somalische rebellen bestoken het parlementsgebouw in Mogadishu met mortiervuur en raketten tijdens de eerste bijeenkomst van het parlement in 2010.
    • 27 juni » Een overvolle bus stort in een bergachtig gebied van Bolivia van een brug. Daardoor komen zeker 28 mensen om en raken 44 anderen gewond.
    • 23 juli » Nabij het Zwitserse Fiesch vindt een treinongeluk plaats.
    • 29 oktober » In Londen en Dubai worden bommen gevonden in vrachtvliegtuigen onderweg van Jemen naar de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1917 » Hubertus Ernst, Nederlands bisschop van Breda († 2017)
  • 1917 » Potsy Goacher, Amerikaans autocoureur († 1986)
  • 1918 » Betty Ford, echtgenote van Amerikaans president Gerald Ford († 2011)
  • 1918 » Grethe Meyer, Deens industrieel ontwerper († 2008)
  • 1919 » Ian Smith, Rhodesisch politicus († 2007)
  • 1920 » Gerhard Zinke, Duits componist, muziekpedagoog en dirigent

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pil

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pil.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pil.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pil (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.A.M. de Vos, "Stamboom Familie De Vos Maasdijk ZH", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-vos/I5397.php : benaderd 28 januari 2026), "Johanna Alaida Pil (1919-2010)".