Stamboom Familie De Vos Maasdijk ZH » Leendert de Kleine (1928-1982)

Persoonlijke gegevens Leendert de Kleine 


Gezin van Leendert de Kleine

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert de Kleine?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leendert de Kleine

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert de Kleine


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 december 1928 lag tussen 3,0 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
      • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
      • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
      • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
      • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
      • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
    • De temperatuur op 18 juli 1982 lag tussen 9,9 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 14,7 uur zonneschijn (91%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Schaatsster Alie Boorsma verbetert in Inzell haar eigen Nederlands record op de 500 meter (41,80 seconden) met een tijd van 41,21 seconden.
      • 17 maart » De Nederlandse IKON journalisten Koos Koster, Jan Kuiper, Joop Willemse en Hans ter Laag worden vermoord in El Salvador.
      • 24 april » De Nederlandse wielrenner Jan Raas wint voor de vierde keer de klassieker Amstel Gold Race.
      • 25 april » De Nederlandse tafeltennisster Bettine Vriesekoop behaalt in Boedapest de Europese titel in het enkel- en het gemengddubbelspel.
      • 16 augustus » Autonomieverklaring van Navarra in Spanje.
      • 28 november » Opus Dei ingericht als Personele Prelatuur.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1975 » Pieter Baan (62), Nederlands psychiater
    • 1983 » Salo Flohr (74), Russisch schaker
    • 1984 » Geert Lubberhuizen (68), Nederlands uitgever
    • 1986 » Stanley Rous (91), Engels voetballer, scheidsrechter en sportbestuurder
    • 1988 » Nico (49), Duits-Amerikaans model en rockzangeres
    • 1991 » André Cools (63), Belgisch burgemeester en minister

    Over de familienaam De Kleine


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W.A.M. de Vos, "Stamboom Familie De Vos Maasdijk ZH", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-vos/I2270.php : benaderd 22 januari 2026), "Leendert de Kleine (1928-1982)".