Stamboom Familie De Vos Maasdijk ZH » Pieter Hoogendam (1909-1991)

Persoonlijke gegevens Pieter Hoogendam 


Gezin van Pieter Hoogendam

Hij is getrouwd met Wilhelmina Dirkje de Vos.

Zij zijn getrouwd op 27 september 1935 te Naaldwijk, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Hoogendam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Hoogendam

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Hoogendam

Jan Hogendam
1842-1915

Pieter Hoogendam
1909-1991

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 juni 1909 lag tussen 5,6 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
      • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
      • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
      • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
      • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
    • De temperatuur op 27 september 1935 lag tussen 6,2 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
      • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
      • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
      • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
      • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
      • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hoogendam


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W.A.M. de Vos, "Stamboom Familie De Vos Maasdijk ZH", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-vos/I1947.php : benaderd 2 februari 2026), "Pieter Hoogendam (1909-1991)".