Stamboom Familie De Vos Maasdijk ZH » Catharina van den Heuvel (± 1745-????)

Persoonlijke gegevens Catharina van den Heuvel 

  • Zij is geboren rond 1745 in Emmikhoven.
  • Zij is overleden in Emmikhoven.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 september 2020.

Gezin van Catharina van den Heuvel

Zij is getrouwd met Krijs Jansze Vos.

Zij zijn getrouwd op 1 februari 1767 te Emmikhoven.


Kind(eren):

  1. Bastiaan Vos  1769-1845
  2. Jan Krijnse Vos  1771-1821 
  3. Teunis Vos  1778-1779
  4. Cornelis Vos  1780-1784

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van den Heuvel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van den Heuvel

Catharina van den Heuvel
± 1745-????

1767
Bastiaan Vos
1769-1845
Teunis Vos
1778-1779
Cornelis Vos
1780-1784

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van den Heuvel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.A.M. de Vos, "Stamboom Familie De Vos Maasdijk ZH", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-vos/I1905.php : benaderd 30 januari 2026), "Catharina van den Heuvel (± 1745-????)".