Stamboom De Volder » Johanna Maria Wilhelmina van Boxtel (1889-1971)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Wilhelmina van Boxtel 

Bron 1

Gezin van Johanna Maria Wilhelmina van Boxtel

(1) Zij is getrouwd met Adrianus Cornelis Joseph Otten.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1909 te Goirle. Noord-Brabant. Nederland, zij was toen 20 jaar oud.

Adrianus is 25 jaar/ Johanna is 20 jaar >hieruit kènder

(2) Zij is getrouwd met Johannes Franciscus van de Lisdonk.

Zij zijn getrouwd op 25 april 1932 te Goirle. Noord-Brabant. Nederland, zij was toen 43 jaar oud.

Johannes is 37 jaar/ Johanna is 43 jaar <

Notities over Johanna Maria Wilhelmina van Boxtel

Not : Johanna Maria Wilhelmina van Boxtel,  vertrekt 1-aug-1906 naar Eersel

/h3>href="https://www.genealogieonline.nl/over-de-dag/1909/5/3">3 mei 1909 te https://www.genealogieonline.nl/over-de-plaats/2755464/goirle">Goirle, zij was toen 20 jaar oud.

van de Lisdonk op https://www.genealogieonline.nl/over-de-dag/1932/4/25">25 april 1932 te https://www.genealogieonline.nl/over-de-plaats/2755464/goirle">Goirle, zij was toen 43 jaar oud

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Wilhelmina van Boxtel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Wilhelmina van Boxtel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Wilhelmina van Boxtel

Kee van Gorp
1868-1954
Kee van Gorp

Johanna Maria Wilhelmina van Boxtel
1889-1971

(1) 1909
(2) 1932

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 februari 1889 lag rond de -1,9 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 80 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
      • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
      • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
      • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
    • De temperatuur op 25 april 1932 lag tussen 3,3 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
      • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
      • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
      • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
      • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
      • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
    • De temperatuur op 17 maart 1971 lag tussen 3,7 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (58%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Wanneer in Glasgow tijdens een voetbalwedstrijd een tribune instort, komen 66 toeschouwers om het leven. Zie Ibrox-ramp.
      • 19 april » De Sovjet-Unie lanceert de Saljoet 1, het eerste Russische ruimtestation.
      • 26 mei » De laatste begijn van het Begijnhof Amsterdam, Agatha Kaptein, wordt begraven in het Zustergraf van de begraafplaats Barbara in Amsterdam.
      • 4 september » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt in Leipzig het wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.54,2.
      • 5 september » Eddy Merckx wordt wereldkampioen wielrennen in Mendrisio.
      • 28 december » De nationale munt van Ghana, de cedi, wordt met 43,9 procent gedevalueerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Boxtel


    De publicatie Stamboom De Volder is opgesteld door Jos de Volder.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos de Volder, "Stamboom De Volder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-volder/I500089.php : benaderd 22 februari 2026), "Johanna Maria Wilhelmina van Boxtel (1889-1971)".