Stamboom de Vlaming » Henrich Karel Antoon Maus (1837-1876)

Persoonlijke gegevens Henrich Karel Antoon Maus 

  • Hij is geboren in het jaar 1837 in IJzendijk.
  • Beroep: Horlogemaker.
  • Hij is overleden in het jaar 1876, hij was toen 39 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 november 2004.

Gezin van Henrich Karel Antoon Maus

Hij is getrouwd met Johanna Christina van den Acker.

Zij zijn getrouwd op 31 oktober 1866 te Rotterdam, hij was toen 29 jaar oud.Bron 1

Bruidegom Henrich Karel Antoon Maus , IJzendijk , 29
Vader Wilhelm Maus
Moeder Catharina Benier
Bruid Johanna Christina van den Acker , Rotterdam , 26
Vader Cornelis Johannes van den Acker
Moeder Christina de Vlaming

Plaats Rotterdam
Huwelijksdatum 31-10-1866

Opmerkingen akte nr. 881

Kind(eren):

  1. Hendrik Maus  1872-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrich Karel Antoon Maus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henrich Karel Antoon Maus

Henrich Karel Antoon Maus
1837-1876

1866
Hendrik Maus
1872-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam Akte Jaar 1866 Nummer e060

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 oktober 1866 lag rond de 11,5 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
    • 25 juli » Verheffing van het Bisdom Algiers tot aartsbisdom en oprichting van de bisdommen Oran en Constantine in Algerije.
    • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
    • 31 oktober » Begin graven vaargeul voor de Nieuwe Waterweg.
    • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
    • 12 december » Een ondergrondse mijnexplosie in Barnsley, Engeland zorgt voor veel doden.

Over de familienaam Maus

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Maus.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Maus.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Maus (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cor J. de Vlaming, "Stamboom de Vlaming", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-vlaming/I1069456309.php : benaderd 23 januari 2026), "Henrich Karel Antoon Maus (1837-1876)".