Stamboom De Ridder » Cornelia 't Hoen (1790-1866)

Persoonlijke gegevens Cornelia 't Hoen 


Gezin van Cornelia 't Hoen

Zij is getrouwd met Aart Rootnat.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Cornelia Rootnat  1813-1834
  2. Jannigje Rootnat  1816-1875
  3. Pleun Roodnat  1818-1872 
  4. Aartje Rootnat  1821-1865
  5. Jan Rootnat  1824-1858
  6. Paulus Rootnat  1826-1882

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia 't Hoen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia 't Hoen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia 't Hoen

Aart 't Hoen
1749-1803

Cornelia 't Hoen
1790-1866


Aart Rootnat
1780-1869

Pleun Roodnat
1818-1872
Jan Rootnat
1824-1858

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. DTB dopen Alblasserdam 1790 (https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/archief/3.04.16.004/invnr/1/file/NL-HaNA_3.04.16.004_1_0260)
    2. BS overlijden Alblasserdam 1866 akte 66 (https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/24116476)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 februari 1790 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1790: Bron: Wikipedia
      • 11 januari » Naar Amerikaans voorbeeld wordt in de Zuidelijke Nederlanden de "Republiek van de Verenigde Nederlandse Staten" of de "République des États belgiques unis" uitgeroepen.
      • 26 januari » Première van de opera Così fan tutte van Wolfgang Amadeus Mozart in het Burgtheater in Wenen.
      • 29 mei » Rhode Island sluit zich als laatste aan bij de groep van Amerikaanse kolonies die de Britse overheersing bestrijden.
      • 5 juni » Het eerste nummer van het Overijsselsch Weekblad verschijnt.
      • 6 oktober » Introductie van het kunstmatige mineraalwater van Jacob Schweppe, later bekend onder de handelsnaam Schweppes.
      • 6 december » Het Amerikaans Congres verhuist van New York naar Philadelphia in Pennsylvania.
    • De temperatuur op 12 juni 1866 lag rond de 16,5 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
      • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
      • 25 juli » Verheffing van het Bisdom Algiers tot aartsbisdom en oprichting van de bisdommen Oran en Constantine in Algerije.
      • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
      • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
      • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam 't Hoen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam 't Hoen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over 't Hoen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam 't Hoen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Ridder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Koen de Ridder, "Stamboom De Ridder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-ridder/I2924.php : benaderd 25 januari 2026), "Cornelia 't Hoen (1790-1866)".