Stamboom De Ridder » Janna "Janny" Markus (1921-2015)

Persoonlijke gegevens Janna "Janny" Markus 


Gezin van Janna "Janny" Markus

Zij is getrouwd met Jacob de Wit.

Zij zijn getrouwd op 24 november 1943 te Haarlemmermeer, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janna "Janny" Markus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Janna "Janny" Markus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Janna Markus

Jan Markus
1855-1943
Jan Markus
1882-1962

Janna Markus
1921-2015

1943

Jacob de Wit
1914-2001


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.openarch.nl/nha:2139EA6B-7518-4349-BC04-9F2E278092BE (BR Haarlemmermeer)
    2. https://www.online-familieberichten.nl/pers/1305918 (Overlijdensbericht Krant)
    3. Stamboom de Wit

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 oktober 1921 lag tussen 4,0 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 4,3 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
    • De temperatuur op 24 november 1943 lag tussen 3,5 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 6,4 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Mexico - De vulkaan Paricutín ontstaat.
      • 31 maart » Bombardement op het westen van Rotterdam, 326 doden en vierhonderd gewonden.
      • 19 april » Albert Hofmann ontdekt het hallucinogene effect van lsd.
      • 10 juli » Begin van de geallieerde invasie op het Italiaanse eiland Sicilië.
      • 17 augustus » Conferentie van Quebec begint.
      • 28 augustus » De Deense regering treedt af nadat de Duitse bezetter een ultimatum heeft gesteld omtrent het straffen van verzetsstrijders.
    • De temperatuur op 3 september 2015 lag tussen 6,6 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Officieel gaat om 23.00 uur Nederlandse tijd het bestand in tussen Oekraïense regeringstroepen en milities enerzijds en de pro-Russische rebellen anderzijds.
      • 28 februari » De uitbarsting van de IJslandse spleetvulkaan Holuhraun komt officieel ten einde. Die laat het grootste lavaveld op IJsland achter sinds twee eeuwen: een plak gesteente zo groot als Den Haag, die de naam Nornahraun ('heksenveld') heeft meegekregen.
      • 31 mei » Laatste aflevering van het zondagavondprogramma Carlo & Irene: Life4You.
      • 29 oktober » Na vijf jaar heft de Europese Unie de sancties op tegen de Wit-Russische president Aleksandr Loekasjenko en 169 van zijn landgenoten.
      • 15 november » Schaatser Pavel Kulizjnikov verbetert in Calgary het wereldrecord van Jeremy Wotherspoon op de 500 meter (34,03 seconden) met een tijd van 34,00 seconden.
      • 29 december » De Nederlandse drogisterijketen DA wordt failliet verklaard.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Markus

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Markus.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Markus.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Markus (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Ridder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Koen de Ridder, "Stamboom De Ridder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-ridder/I143.php : benaderd 21 januari 2026), "Janna "Janny" Markus (1921-2015)".