Stamboom De Ridder-Stomphorst » Martha Woutera van Beek (1933-2017)

Persoonlijke gegevens Martha Woutera van Beek 


Gezin van Martha Woutera van Beek

Zij is getrouwd met Gerrit Roelofsen.

Zij zijn getrouwd op 21 november 1951 te Ede, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. Hendrik Roelofsen  1966-1966
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martha Woutera van Beek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martha Woutera van Beek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martha Woutera van Beek


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 maart 1933 lag tussen 3,0 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
      • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
      • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
      • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
      • 22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
    • De temperatuur op 21 november 1951 lag tussen 6,7 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 15,7 mm neerslag gedurende 5,8 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Openingsceremonie van de eerste Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Buenos Aires.
      • 8 maart » Splitsing van het Apostolisch vicariaat van de Kleine Soenda-eilanden in Indonesië in de Apostolische Vicariaten Endeh, Larantuka en Ruteng.
      • 29 maart » Ethel en Julius Rosenberg worden in de Verenigde Staten schuldig bevonden aan samenzwering tot het plegen van spionage.
      • 26 juli » De staat van oorlog tussen Nederland en Duitsland wordt beëindigd.
      • 2 oktober » De eerste Nederlandse televisiezender, Nederland 1, wordt gelanceerd.
      • 16 november » Leeuwarden: Kneppelfreed
    • De temperatuur op 25 november 2017 lag tussen -0,6 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (25%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Sven Kramer is voor de negende keer Europees Kampioen allround schaatsen geworden. Jan Blokhuijsen pakt in Thialf het zilver. Bart Swings verovert het brons.
      • 30 maart » Het Venezolaanse hooggerechtshof ontbindt het parlement. De rechters van het door de regering gecontroleerde hof nemen de legislatieve taken over.
      • 12 mei » Voetbalclub Chelsea wint voor de zesde keer de Engelse landstitel door in de 36ste speelronde met 1-0 te winnen van West Bromwich Albion door een late treffer van invaller Michy Batshuayi.
      • 11 juni » Rafael Nadal wint voor de tiende keer Roland Garros. In de finale versloeg hij Stanislas Wawrinka in 3 sets.
      • 18 augustus » Venezuela's voormalige openbaar aanklager Luisa Ortega, een politieke tegenstander van president Nicolás Maduro, steekt de grens met Colombia over met een privévliegtuig.
      • 11 september » Voetbaltrainer Frank de Boer krijgt zijn ontslag als trainer van Crystal Palace na een dienstverband van 77 dagen en vier (verloren) competitiewedstrijden.
    • De temperatuur op 1 december 2017 lag tussen -2,8 °C en 3,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (9%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 31 maart » In het Belgische Zevekote werd het rampenplan afgekondigd en het gehele dorp ontruimd nadat er een gifwolk ontstond door een lek in een opslagtank met salpeterzuur op het terrein van een mestverwerkend bedrijf.
      • 29 mei » Bij een demonstratie in de Venezolaanse hoofdstad Caracas raken twee oppositieleiders gewond, Henrique Capriles en Carlos Paparoni.
      • 14 juni » Brand in de Grenfelltoren in Londen, een woontoren met 24 verdiepingen. Ten minste 30 doden en veel gewonden zijn daarvan het gevolg. Aangenomen wordt dat alle 58 vermisten zijn overleden.
      • 3 juli » In Rotterdam krijgt de coalitie van Leefbaar Rotterdam, D66 en CDA tot de raadsverkiezingen van 21 maart 2018 gedoogsteun van de ChristenUnie-SGP. Dankzij die ene zetel heeft de coalitie haar nipte meerderheid weer terug.
      • 5 augustus » Feyenoord wint de Johan Cruijff Schaal. Bekerwinnaar Vitesse wordt na strafschoppen verslagen. De wedstrijd wordt voor het eerst niet in Amsterdam gespeeld.
      • 16 september » De Spaanse voetbalclub Atlético Madrid neemt het nieuwe onderkomen, het Wanda Metropolitano, in gebruik met een competitiewedstrijd tegen Malaga CF (1-0).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Beek

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Beek.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Beek.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Beek (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.P. de Ridder, "Stamboom De Ridder-Stomphorst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-ridder-stomphorst/I636.php : benaderd 18 februari 2026), "Martha Woutera van Beek (1933-2017)".