Stamboom De Prest » Emiliana Maria Jozef "Hosten" Hoste (1879-????)

Persoonlijke gegevens Emiliana Maria Jozef "Hosten" Hoste 


Gezin van Emiliana Maria Jozef "Hosten" Hoste

(1) Zij is getrouwd met Achille Cyriel Monteyne.

Zij zijn getrouwd op 23 september 1902 te Ramskapelle (Nieuwpoort), zij was toen 22 jaar oud.Bron 1


(2) Zij is getrouwd met Theo van Uytven.

Zij zijn getrouwd op 21 december 1916 te Parijs, Frankrijk, zij was toen 37 jaar oud.


Notities over Emiliana Maria Jozef "Hosten" Hoste

De gehuwden gingen wonen in Zevekote, waar Achiel koolkoopman was.Gedurende de oorlog 1914 - 1918, vluchtten zij naar Wulpen, in de herberg-winkel van mijnheer Florizoone en zijn vrouw, kozijn en nicht,later vluchtten zij verder naar Parijs en dan naar het Zuiden. Het was te Wulpen dat Emiliana kennis maakte met Theo Van Uytven, dan jonge soldaat en zo kwam het dat zij huwde in Parijs. Na de oorlog kwamen ze naar Evere wonen, waar Van Uytven timmerman was op het vliegplein, later gingenzie naar Neerheylissem, waar Theo een kleine hofstde kocht met een groenselhof en boomgaard.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emiliana Maria Jozef "Hosten" Hoste?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emiliana Maria Jozef "Hosten" Hoste

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emiliana Maria Jozef Hoste

Emiliana Maria Jozef Hoste
1879-????

(1) 1902
(2) 1916

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 december 1879 lag rond de -9,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
      • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
      • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
      • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
      • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
      • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
    • De temperatuur op 21 december 1916 lag tussen -1,5 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 5,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
      • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
      • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
      • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hoste

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoste.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoste.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoste (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Prest is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eddy De Prest, "Stamboom De Prest", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-prest/I3554.php : benaderd 7 februari 2026), "Emiliana Maria Jozef "Hosten" Hoste (1879-????)".