Stamboom De Prest » Rosine Docquier (1845-1898)

Persoonlijke gegevens Rosine Docquier 


Gezin van Rosine Docquier

(1) Zij is getrouwd met Florent Joseph André.

Toestemming voor het huwelijk is 22 januari 1865 verkregen te Frameries,7080,Hainaut,Wallonie,BELGIQUE.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 1 februari 1865 te Frameries,7080,Hainaut,Wallonie,BELGIQUE, zij was toen 19 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Pierre Joseph Urbain.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1875 te Frameries,7080,Hainaut,Wallonie,BELGIQUE, zij was toen 30 jaar oud.


Notities over Rosine Docquier

SURN DOCQUIER

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rosine Docquier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rosine Docquier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rosine Docquier


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Acte de naissance Docquier Rosine
    2. Acte de décès Docquier Rosine
    3. Bans André Florent Joseph & Docquier Rosine
    4. Acte de mariage André Florent Joseph & Docquier Roseline

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 februari 1845 lag rond de -7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1845: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Florida wordt toegelaten als de 27ste staat van de VS.
      • 2 april » Léon Foucault en Hippolyte Fizeau maken de eerste foto van de zon.
      • 15 mei » Doop van de eerste Nederlandse Baptisten
      • 17 juni » In 's-Hertogenbosch verschijnt het eerste nummer van het dagblad De Tijd, dat toen driemaal per week uitkwam.
      • 19 oktober » Wereldpremière van de opera Tannhäuser van Richard Wagner in het Hoftheater in Dresden.
      • 5 december » Aaron Allen vraagt octrooi aan op de klapstoel.
    • De temperatuur op 21 april 1875 lag rond de 19,3 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
      • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
      • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
      • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
      • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
      • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
    • De temperatuur op 11 september 1898 lag rond de 15,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
      • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
      • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
      • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
      • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
      • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1839 » Max Rooses, Belgisch schrijver en vrijmetselaar († 1914)
    • 1848 » Anna Boch, Belgisch schilderes († 1936)
    • 1859 » Frans Coeckelbergs, Belgisch schrijver († 1918)
    • 1881 » Kenneth McArthur, Zuid-Afrikaans atleet († 1960)
    • 1882 » Carolus Poma, Belgisch politicus († 1962)
    • 1889 » Cor Ruys, Nederlands toneelspeler, cabaretier en toneelleider († 1952)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Docquier

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Docquier.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Docquier.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Docquier (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Prest is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eddy De Prest, "Stamboom De Prest", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-prest/I12359.php : benaderd 7 februari 2026), "Rosine Docquier (1845-1898)".