Stamboom De Prest » Anna Catherina Wittewrongel

Persoonlijke gegevens Anna Catherina Wittewrongel 


    Gezin van Anna Catherina Wittewrongel

    Zij is getrouwd met Petrus Joannes Himpens.

    Zij zijn getrouwd

    RFN 1320
    CHAN
    DATE 30 APR 2003

    Kind(eren):

    1. Carolus Himpens  1780-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Catherina Wittewrongel?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Anna Catherina Wittewrongel

    Anna Catherina Wittewrongel
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Wittewrongel


    De publicatie Stamboom De Prest is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eddy De Prest, "Stamboom De Prest", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-prest/I1049.php : benaderd 10 februari 2026), "Anna Catherina Wittewrongel".