Stamboom De Neef » Jan Saarloos (1893-1975)

Persoonlijke gegevens Jan Saarloos 


Gezin van Jan Saarloos

Hij is getrouwd met Anna van der Haar.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1931, hij was toen 37 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Saarloos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Saarloos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Saarloos

Arie Saarloos
1863-1933
Maria Ouwens
1861-1926

Jan Saarloos
1893-1975

1931

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 april 1893 lag rond de 5,9 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
      • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
      • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
      • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Saarloos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Saarloos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Saarloos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Saarloos (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eliza Willem de Neef, "Stamboom De Neef", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-neef/I2168.php : benaderd 16 januari 2026), "Jan Saarloos (1893-1975)".