Stamboom De Neef » Adriana de Neef (1886-1930)

Persoonlijke gegevens Adriana de Neef 

  • Zij is geboren op 23 februari 1886 in Mijnsheerenland.
  • Zij is overleden op 3 juni 1930 in Rotterdam, zij was toen 44 jaar oud.
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Stadsarchief Rotterdam
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    999-09
    Registratienummer
    1930C
    Aktenummer
    1930.2287
    Pagina
    c012v
    Registratiedatum
    03-06-1930
    Akteplaats
    Rotterdam
    Collectie
    Nadere toegang op het overlijdensregister van de gemeente Rotterdam
  • Een kind van Johannes de Neef en Geertrui van Hal
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 februari 2018.

Gezin van Adriana de Neef

Zij is getrouwd met Jacob de Geus.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1910 te Zuid Beierland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana de Neef?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana de Neef

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana de Neef

Adriana de Neef
1886-1930

1910

Jacob de Geus
1875-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Nationaal Archief

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 februari 1886 lag rond de -2,8 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
      • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
      • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • De temperatuur op 22 mei 1910 lag tussen 13,0 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 19,1 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
      • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
      • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
      • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
      • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
      • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    • De temperatuur op 3 juni 1930 lag tussen 11,9 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 4,0 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
      • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
      • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
      • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
      • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
      • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Neef

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Neef.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Neef.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Neef (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eliza Willem de Neef, "Stamboom De Neef", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-neef/I1129.php : benaderd 26 januari 2026), "Adriana de Neef (1886-1930)".