Stamboom De Moet » Gozello I Neder Lotharingen (????-1044)

Persoonlijke gegevens Gozello I Neder Lotharingen 


Gezin van Gozello I Neder Lotharingen


Kind(eren):

  1. Regelindis van Lotharingen  ± 1000-1064 


Notities over Gozello I Neder Lotharingen

graaf van Verdun, markgraaf van Antwerpen 1008 en hertog van Neder-Loharingen 1024.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gozello I Neder Lotharingen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gozello I Neder Lotharingen

Uda van Metz
± 915-> 963

Gozello I Neder Lotharingen
????-1044



Onbekend


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Neder Lotharingen


    De publicatie Stamboom De Moet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans de Moet, "Stamboom De Moet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-moet/I9078.php : benaderd 10 januari 2026), "Gozello I Neder Lotharingen (????-1044)".