Stamboom De Moet » Luitgard van Istrië (990-1040)

Persoonlijke gegevens Luitgard van Istrië 

  • Zij is geboren in het jaar 990.
  • Zij is overleden in het jaar 1040, zij was toen 50 jaar oud.

Gezin van Luitgard van Istrië

Zij is getrouwd met Engelbert van Pustertal.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1010, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Richarda van Nordtal  1010-1072 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Luitgard van Istrië?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Luitgard van Istrië

Luitgard van Istrië
990-1040

1010

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Istrië


De publicatie Stamboom De Moet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frans de Moet, "Stamboom De Moet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-moet/I5698.php : benaderd 9 januari 2026), "Luitgard van Istrië (990-1040)".