Stamboom De Moet » Adela van Hamaland (± 955-± 1017)

Persoonlijke gegevens Adela van Hamaland 


Gezin van Adela van Hamaland

Zij is getrouwd met Immed van West Saksen.

Zij zijn getrouwd rond 970.


Kind(eren):



Notities over Adela van Hamaland

Zij is berucht om haar eerzucht en wreedheid. Zij wordt in 1016 wegens moord ter dood veroordeeld, doch het vonnis wordt niet voltrokken. Zij speelde een belangrijke rol in de prefectuurstrijd die in 1018 in haar nadeel werd beslecht. Zij leefde de laatste jaren in Keulen, waar zij voor de Dom werd begraven.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adela van Hamaland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adela van Hamaland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adela van Hamaland


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Over de familienaam Van Hamaland


    De publicatie Stamboom De Moet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans de Moet, "Stamboom De Moet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-moet/I4760.php : benaderd 11 januari 2026), "Adela van Hamaland (± 955-± 1017)".