Stamboom De Moet » Mathaeus van de Elzas (????-1173)

Persoonlijke gegevens Mathaeus van de Elzas 


Gezin van Mathaeus van de Elzas

Hij is getrouwd met Maria van Boulogne.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Mathilde van de Elzas  1163-1211 


Notities over Mathaeus van de Elzas

Door huwelijk graaf van Boulogne.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mathaeus van de Elzas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Mathaeus van de Elzas

Sybille van Anjou
± 1105-1167

Mathaeus van de Elzas
????-1173


Maria van Boulogne
± 1136-± 1182


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Elzas


    De publicatie Stamboom De Moet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans de Moet, "Stamboom De Moet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-moet/I3890.php : benaderd 10 januari 2026), "Mathaeus van de Elzas (????-1173)".