Stamboom De Moet » Rotbold I van Agel

Persoonlijke gegevens Rotbold I van Agel 


    Gezin van Rotbold I van Agel

    Hij is getrouwd met N. van Aquitanië.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Boso III van Arles  ± 930-± 966 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rotbold I van Agel?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Rotbold I van Agel

    Rotbold I van Agel
    ????-


    Boso III van Arles
    ± 930-± 966

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Agel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Agel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Agel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Agel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Moet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans de Moet, "Stamboom De Moet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-moet/I375.php : benaderd 12 januari 2026), "Rotbold I van Agel".