Stamboom De Moet » Jane Berry (1803-????)

Persoonlijke gegevens Jane Berry 

  • Zij is geboren in het jaar 1803.

Gezin van Jane Berry

Zij is getrouwd met Henry G. DeMott.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Samuel DeMott  1828-???? 
  2. Mary DeMott  1831-1844
  3. Emeline DeMott  1833-1852
  4. Nathan DeMott  1834-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jane Berry?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jane Berry

Jane Berry
1803-????


Samuel DeMott
1828-????
Mary DeMott
1831-1844
Nathan DeMott
1834-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Berry

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Berry.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Berry.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Berry (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Moet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frans de Moet, "Stamboom De Moet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-moet/I14522.php : benaderd 23 januari 2026), "Jane Berry (1803-????)".