Stamboom de Moes » Remolt Kuiper (1873-1963)

Persoonlijke gegevens Remolt Kuiper 

  • Hij is geboren in het jaar 1873.
  • Beroep: Kolenhandelaar.
  • Hij is overleden in het jaar 1963 in De Rijp, hij was toen 90 jaar oud.

Gezin van Remolt Kuiper

Hij had een relatie met Geertruida de Moes.

De relatie startte.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Remolt Kuiper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Kuiper

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuiper.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuiper.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuiper (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom de Moes is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin de Moes, "Stamboom de Moes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-moes/I153.php : benaderd 3 februari 2026), "Remolt Kuiper (1873-1963)".