Stamboom De Levie » Regina Pinto (1907-1993)

Persoonlijke gegevens Regina Pinto 


Gezin van Regina Pinto

Zij had een relatie met M. Hoffman.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Tijdbalk Regina Pinto

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Regina Pinto

Nahum Pinto
1831-1904

Regina Pinto
1907-1993


M. Hoffman
1902-1990


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 februari 1907 lag tussen 4,3 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 5,4 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
      • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
    • De temperatuur op 27 april 1993 lag tussen 10,5 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 13,7 uur zonneschijn (94%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Zwemster Franziska van Almsick brengt in Shanghai het wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) op 53,46.
      • 11 maart » Een woedende menigte moslims verjaagt een konvooi van de Verenigde Naties in de belegerde stad Konjević Polje.
      • 31 maart » Acteur Brandon Lee overlijdt tijdens een ongeluk op de set van de film The Crow.
      • 18 april » Bij een confrontatie tussen het Senegalese leger en opstandelingen in de streek Casamance in het zuiden van het land komen volgens militaire bronnen tientallen mensen om het leven.
      • 19 mei » Heide Simonis wordt de eerste vrouwelijke minister-president van een Duitse deelstaat, Sleeswijk-Holstein.
      • 26 mei » China laat Xu Wenli (49) vrij, drie jaar voor het aflopen van zijn straf. Hij is een van de bekendste politieke gevangenen van de democratische beweging van de periode 1978-1981.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1900 » George Seferis, Grieks dichter en Nobelprijswinnaar († 1971)
    • 1901 » Florence Green, de laatste overlevende veteraan van de Eerste Wereldoorlog († 2012)
    • 1902 » Allard Oosterhuis, Nederlands verzetsstrijder tijdens WOII († 1967)
    • 1904 » Havank, Nederlands schrijver († 1964)
    • 1912 » Pierre Jaminet, Frans wielrenner († 1968)
    • 1914 » Perry Grimm, Amerikaans autocoureur († 1971)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pinto

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pinto.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pinto.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pinto (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Levie is opgesteld door wijlen J. Vomberg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    wijlen J. Vomberg, "Stamboom De Levie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-levie/I2028.php : benaderd 15 maart 2026), "Regina Pinto (1907-1993)".