Stamboom Wim en Annelies de Leede » Theodorus Hendrikus Josephus Dolleman (1908-)

Persoonlijke gegevens Theodorus Hendrikus Josephus Dolleman 


Gezin van Theodorus Hendrikus Josephus Dolleman

Hij is getrouwd met Elise Auguste Hennig.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1932 te Schiedam, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Hendrikus Josephus Dolleman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Hendrikus Josephus Dolleman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Hendrikus Josephus Dolleman

Bernardus Pil
1820-1889

Theodorus Hendrikus Josephus Dolleman
1908-????

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 augustus 1908 lag tussen 7,3 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
    • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
    • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
    • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
    • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
  • De temperatuur op 7 april 1932 lag tussen 2,7 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 10,6 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dolleman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dolleman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dolleman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dolleman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I98757.php : benaderd 30 januari 2026), "Theodorus Hendrikus Josephus Dolleman (1908-)".