Stamboom Wim en Annelies de Leede » Jan Admiraal (1922-2014)

Persoonlijke gegevens Jan Admiraal 


Gezin van Jan Admiraal

Hij is getrouwd met Cornelia Maria Peitsman.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Admiraal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Admiraal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Admiraal


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 november 1922 lag tussen 0,7 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 4,0 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
    • 15 februari » In Den Haag wordt het Internationaal Gerechtshof - gevestigd in het Vredespaleis - geopend.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
    • 22 oktober » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de finale met 3-0 te winnen van titelhouder Paraguay.
    • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
  • De temperatuur op 19 april 2014 lag tussen 6,2 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 10,2 uur zonneschijn (72%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Hery Rajaonarimampianina wint de presidentsverkiezingen op Madagaskar met 53,5 procent van de stemmen.
    • 8 maart » Een Boeing 777 van Malaysia Airlines die op weg was naar Peking, met 239 mensen aan boord, verdwijnt twee uur na vertrek vanaf Kuala Lumpur International Airport van de radar en is waarschijnlijk ergens midden in de Indische Oceaan gestort. Het toestel is tot op heden niet gevonden. (Malaysia Airlines-vlucht 370)
    • 16 maart » Bij een controversieel referendum in de Krimrepubliek stemt een grote meerderheid voor aansluiting bij Rusland. Oekraïne en het westen beschouwen het referendum als onwettig en gedwongen.
    • 1 april » In Phantasialand opent Chiapas.
    • 27 juli » In Bolivia wordt een massagraf ontdekt met daarin de resten van meer dan vierhonderd mensen. Het zou gaan om mijnwerkers uit de Spaanse koloniale tijd. Het graf werd door bouwvakkers per toeval ontdekt in de stad Potosí.
    • 17 december » Niet Lionel Messi, maar Angel di Maria wordt tot Argentijns voetballer van het jaar 2014 gekozen door de sportpers van het Zuid-Amerikaanse land.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Admiraal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Admiraal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Admiraal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Admiraal (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I85704.php : benaderd 4 maart 2026), "Jan Admiraal (1922-2014)".