Stamboom Wim en Annelies de Leede » Jeannette Burdet (1815-????)

Persoonlijke gegevens Jeannette Burdet 

  • Zij is geboren in het jaar 1815 in Haarlem.

Gezin van Jeannette Burdet

Zij is getrouwd met Jan van der Waarden.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1840 te Haarlem, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jeannette Burdet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jeannette Burdet

Jeannette Burdet
1815-????

1840

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Burdet

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Burdet.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Burdet.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Burdet (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I82767.php : benaderd 1 februari 2026), "Jeannette Burdet (1815-????)".