Stamboom Wim en Annelies de Leede » Maria Josina Regters (1886-????)

Persoonlijke gegevens Maria Josina Regters 


Gezin van Maria Josina Regters

Zij is getrouwd met Joseph van Embden.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Josina Regters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Josina Regters

Maria Josina Regters
1886-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1886 lag rond de 17,9 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1872 » Oswaldo Cruz, Braziliaans bacterioloog en epidemioloog (overleden (1917)
  • 1887 » Hendrik Voordewind, Nederlands commissaris († 1972)
  • 1888 » Herman Donners, Belgisch waterpoloër († 1915)
  • 1890 » Jose Avelino, Filipijns politicus († 1986)
  • 1890 » Naum Gabo, Russisch beeldhouwer († 1977)
  • 1899 » Mart Stam, Nederlands meubelontwerper en architect († 1986)

Over de familienaam Regters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Regters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Regters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Regters (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I79484.php : benaderd 4 februari 2026), "Maria Josina Regters (1886-????)".