Stamboom Wim en Annelies de Leede » Elisabeth van Alem

Persoonlijke gegevens Elisabeth van Alem 

  • Zij is geboren.

Gezin van Elisabeth van Alem

Zij is getrouwd met Joannes Vos.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johannes Vos  1805-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van Alem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van Alem

Elisabeth van Alem


Johannes Vos
1805-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Alem

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Alem.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Alem.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Alem (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I75033.php : benaderd 4 maart 2026), "Elisabeth van Alem".