Stamboom Wim en Annelies de Leede » Jannitje Maartense van Koppen

Persoonlijke gegevens Jannitje Maartense van Koppen 


Gezin van Jannitje Maartense van Koppen

Zij is getrouwd met Aalbregt Jansz van Geest.

Zij zijn getrouwd op 20 januari 1760 te Naaldwijk.


Kind(eren):

  1. Marinus van Geest  1760-????
  2. Maarten van Geest  1762-????
  3. Marijtje van Geest  1763-????
  4. Kaatje van Geest  1766-????
  5. Kaatje van Geest  1768-????
  6. Maarten van Geest  1773-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannitje Maartense van Koppen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jannitje Maartense van Koppen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Koppen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I6203.php : benaderd 27 januari 2026), "Jannitje Maartense van Koppen".