Stamboom Wim en Annelies de Leede » Theodorus Johannes Kamman

Persoonlijke gegevens Theodorus Johannes Kamman 

  • Hij is geboren.

Gezin van Theodorus Johannes Kamman

Hij is getrouwd met Hillegond Alberts.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Elisabeth Kamman  1858-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Johannes Kamman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Johannes Kamman

Theodorus Johannes Kamman



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Kamman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kamman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kamman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kamman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I59927.php : benaderd 7 februari 2026), "Theodorus Johannes Kamman".