Stamboom Wim en Annelies de Leede » Arie Harpertszn. van der Helm (1674-1761)

Persoonlijke gegevens Arie Harpertszn. van der Helm 


Gezin van Arie Harpertszn. van der Helm

Hij is getrouwd met Marietje Claesdr. van Gorcum.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1695 te Wateringen, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arie Harpertszn. van der Helm?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arie Harpertszn. van der Helm

Arie Harpertszn. van der Helm
1674-1761

1695

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Helm


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I5849.php : benaderd 21 januari 2026), "Arie Harpertszn. van der Helm (1674-1761)".