Stamboom Wim en Annelies de Leede » Joannes van Hulsen (1805-????)

Persoonlijke gegevens Joannes van Hulsen 

  • Hij is geboren in het jaar 1805.

Gezin van Joannes van Hulsen

Hij is getrouwd met Jansje Pietersdochter Witteman.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1828 te Schoten, hij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes van Hulsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Hulsen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I53759.php : benaderd 29 januari 2026), "Joannes van Hulsen (1805-????)".