Stamboom Wim en Annelies de Leede » Johannes Wesselius (1671-1745)

Persoonlijke gegevens Johannes Wesselius 


Gezin van Johannes Wesselius

(1) Hij is getrouwd met Margaretha Agatha Diedericksdr van Hogendorp.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1710 te Rotterdam, hij was toen 39 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Adriana van Ruitenburgh.

Zij zijn getrouwd op 16 januari 1703 te Purmerend, hij was toen 31 jaar oud.


Notities over Johannes Wesselius

Theologie Doctor, Bedienaar des godlichen woords te Leiden.

Johannes wonend Haringvliet.

Bron: Gemeente Archief Rotterdam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Wesselius?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wesselius


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I46195.php : benaderd 17 maart 2026), "Johannes Wesselius (1671-1745)".