Stamboom Wim en Annelies de Leede » Coenraad Lodewijk Winkelman (1935-2002)

Persoonlijke gegevens Coenraad Lodewijk Winkelman 


Gezin van Coenraad Lodewijk Winkelman

Hij is getrouwd met Martha Petronella Johanna Heinsbroek.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1959 te Schiedam, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Coenraad Lodewijk Winkelman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Coenraad Lodewijk Winkelman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Coenraad Lodewijk Winkelman


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 april 1935 lag tussen 7,5 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
    • 11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
    • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
    • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
  • De temperatuur op 12 augustus 1959 lag tussen 14,4 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Jack Kilby van Texas Instruments vraagt patent aan op de geïntegreerde schakeling.
    • 19 februari » Het Verenigd Koninkrijk geeft aan Cyprus zijn onafhankelijkheid.
    • 18 maart » President van de Verenigde Staten Dwight D. Eisenhower tekent een document waardoor Hawaï de status van "staat" krijgt.
    • 1 juli » Willem Duys maakt zijn debuut als televisiepresentator.
    • 19 september » Nikita Chroesjtsjov wordt de toegang tot Disneyland ontzegd.
    • 2 december » Breuk van de Malpassetdam (Frankrijk), met een ramp tot gevolg.
  • De temperatuur op 6 augustus 2002 lag tussen 14,2 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 7,6 mm neerslag gedurende 6,9 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Gastland Mali begint de 23ste editie van het Afrikaans kampioenschap voetbal met een 1-1 gelijkspel tegen Liberia in het Stade du 26 Mars in Bamako.
    • 11 maart » John R. gijzelt het personeel in de Rembrandttoren in Amsterdam. De man protesteert tegen breedbeeld-tv en denkt dat de zwarte balken in breedbeelduitzendingen verborgen codes bevatten. Hij dacht dat hij personeel van Philips gijzelde, maar hij vergiste zich in de toren. Later die dag pleegde hij zelfmoord.
    • 26 maart » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Boyacá Chicó.
    • 16 mei » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui iuris Afghanistan.
    • 1 augustus » Start van het project Voor- en vroegschoolse educatie om onderwijsachterstanden aan het begin van de basisschool te verminderen.
    • 28 november » Bij een aanslag op een hotel in Mombassa vallen 13 doden en 80 gewonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Winkelman


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I33693.php : benaderd 1 februari 2026), "Coenraad Lodewijk Winkelman (1935-2002)".