Stamboom Wim en Annelies de Leede » Cornelis Adrianus Nouwt (1880-1949)

Persoonlijke gegevens Cornelis Adrianus Nouwt 


Gezin van Cornelis Adrianus Nouwt

Hij is getrouwd met Janna Vermeer.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1905 te Vlaardingen, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Bernardus Nouwt  1906-1907
  2. Bernardus Nouwt  1908-1908

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Adrianus Nouwt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Adrianus Nouwt

Cornelis Adrianus Nouwt
1880-1949

1905

Janna Vermeer
1882-1969


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 februari 1880 lag rond de 11,1 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 27 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
  • De temperatuur op 3 mei 1905 lag tussen 2,7 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
    • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
    • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
    • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
  • De temperatuur op 9 juli 1949 lag tussen 5,6 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Ezra Pound krijgt de eerste Bollingen Prize in poetry (Bollingen prijs voor gedichten) van de Bollingen Foundation en de Yale-universiteit.
    • 4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
    • 14 mei » Benoeming van Léon Lommel tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Luxemburg.
    • 19 juli » Oprichting van Albanese voetbalclub Dinamo Tirana.
    • 2 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Kolejarz Stróże.
    • 24 november » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Jorge Wilstermann.
  • De temperatuur op 13 juli 1949 lag tussen 13,2 °C en 29,6 °C en was gemiddeld 21,5 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 12 mei » De Sovjet-autoriteiten heffen de blokkade van Berlijn op.
    • 14 mei » Benoeming van Léon Lommel tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Luxemburg.
    • 26 juni » Belgische vrouwen stemmen voor de eerste maal bij de parlementsverkiezingen.
    • 11 juli » Het Cypriotisch voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Tel Aviv met 3-1 van Israël.
    • 22 september » De Sovjet-Unie brengt zijn eerste atoombom tot ontploffing.
    • 24 november » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Jorge Wilstermann.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1942 » Johan Dons (27), verzetsstrijder
  • 1942 » Johan Herman Jacobus Boerrigter (36), verzetsstrijder
  • 1943 » Han Hollander (56), Nederlands sportverslaggever
  • 1943 » Jacob Hamel (59), Nederlands zanger en dirigent
  • 1955 » Adolfo de la Huerta (74), Mexicaans politicus
  • 1955 » Don Beauman (26), Brits Formule 1-coureur

Over de familienaam Nouwt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nouwt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nouwt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nouwt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I23585.php : benaderd 12 februari 2026), "Cornelis Adrianus Nouwt (1880-1949)".