De temperatuur op 15 april 1886 lag rond de 4,5 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
Dag van overlijden 12 maart 1978
De temperatuur op 12 maart 1978 lag tussen 7,8 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 6,0 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
10 maart » Eerste vlucht van een Dassault Mirage 2000.
14 maart » Mariniers maken met een bliksemaanval een eind aan de gijzeling in het provinciehuis in Assen door Zuid-Molukkers.
26 april » In Brussel wordt Manneken Pis gestolen.
21 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Municipal Iquique.
26 augustus » Albino Luciani wordt paus Johannes Paulus I.
8 september » Het leger richt in Teheran en elf andere steden in Iran een bloedbad aan als honderdduizenden betogers tegen het verbod in de straat opgaan.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I18654.php : benaderd 18 februari 2026), "Henriette Eduarda Geertruda Henrietta Maree (1886-1978)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.