Stamboom Wim en Annelies de Leede » Jacob Andriesz. Hoogduijn (1783-1864)

Persoonlijke gegevens Jacob Andriesz. Hoogduijn 

  • Hij is geboren in het jaar 1783.
  • Hij is overleden in het jaar 1864, hij was toen 81 jaar oud.

Gezin van Jacob Andriesz. Hoogduijn

Hij is getrouwd met Clasijntje van der Lans.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1811, hij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Andriesz. Hoogduijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hoogduijn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I15719.php : benaderd 1 februari 2026), "Jacob Andriesz. Hoogduijn (1783-1864)".