Stamboom Wim en Annelies de Leede » Cornelis Davidszn van Eijck (1726-1802)

Persoonlijke gegevens Cornelis Davidszn van Eijck 


Gezin van Cornelis Davidszn van Eijck

Hij is getrouwd met Catharina Jans (Trijntje Wijntje) Coolen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Davidszn van Eijck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Davidszn van Eijck

Cornelis Davidszn van Eijck
1726-1802



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Eijck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I127396.php : benaderd 5 februari 2026), "Cornelis Davidszn van Eijck (1726-1802)".