Stamboom Wim en Annelies de Leede » Alida Bot (1797-1869)

Persoonlijke gegevens Alida Bot 

  • Zij is geboren in het jaar 1797 in Sliedrecht.
  • Zij is overleden op 25 oktober 1869 in Sliedrecht, zij was toen 72 jaar oud.
    Bron |Burgerlijke stand - Overlijden|Archieflocatie |Stadsarchief Dordrecht / DiEP|Algemeen |Gemeente: Sliedrecht |Soort akte: Overlijdensakte |Aktenummer: 250 |Aangiftedatum: 26-10-1869|Overledene|Alida Bot |Geslacht: V |Overlijdensdatum: 25-10-1869 |Leeftijd: 72 |Overlijdensplaats: Sliedrecht|Vader |Jan Bot|Moeder |Aaltje Visser|Partner |Leendert Kalis |Relatie: Weduwe

Gezin van Alida Bot

Zij is getrouwd met Leendert Korneliszn Kalis.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jan Kalis  1819-1902
  2. Pieter Kalis  1836-1898 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Bot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Bot


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 oktober 1869 lag rond de 9,1 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bot (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I12295.php : benaderd 19 januari 2026), "Alida Bot (1797-1869)".