Stamboom Wim en Annelies de Leede » Petrus van den Enden

Persoonlijke gegevens Petrus van den Enden 

  • Hij is geboren.

Gezin van Petrus van den Enden

Hij is getrouwd met Maria Houwers.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Petrus van den Enden  1726-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus van den Enden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus van den Enden

Petrus van den Enden



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Enden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I11588.php : benaderd 4 februari 2026), "Petrus van den Enden".