Stamboom Wim en Annelies de Leede » Jacoba Christina Veltman (1889-1965)

Persoonlijke gegevens Jacoba Christina Veltman 


Gezin van Jacoba Christina Veltman

(1) Zij is getrouwd met Albertus Jacobus van der Graaff.

Zij zijn getrouwd op 9 januari 1907 te Schiedam, zij was toen 17 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacobus van der Graaff  1908-1975 


(2) Zij is getrouwd met Willem Bogerd.

Zij zijn getrouwd op 6 september 1961, zij was toen 72 jaar oud.


(3) Zij is getrouwd met Gijsbert van Rij.

Zij zijn getrouwd op 21 november 1918 te Schiedam, zij was toen 29 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Christina Veltman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Christina Veltman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Christina Veltman


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 juni 1889 lag rond de 18,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 21 november 1918 lag tussen -3,6 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 0,4 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
    • 10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".
    • 16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen
  • De temperatuur op 12 december 1965 lag tussen 2,3 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Eerste nieuwjaarsduik in de Noordzee bij Scheveningen, georganiseerd door zwemclub Residentie. De acht dappere deelnemers krijgen warme erwtensoep.
    • 22 januari » Ondertekening van het Verdrag van Straatsburg waarbij medewerking aan radio-uitzendingen vanuit internationale wateren wordt verboden.
    • 14 maart » Aamir Khan, Indiaas acteur
    • 29 maart » Een vermomde kroonprinses Beatrix trekt met majoor Bosshardt van het Leger des Heils door de binnenstad van Amsterdam.
    • 21 augustus » Het eerste nummer van het weekblad Voetbal International verschijnt.
    • 26 oktober » De Beatles ontvangen van de Britse vorstin een koninklijke onderscheiding.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1876 » Alfred L. Kroeber, Amerikaans cultureel antropoloog († 1960)
  • 1877 » Robert Farnan, Amerikaans roeier († 1939)
  • 1878 » Julius Melzer, Braziliaans entomoloog († 1934)
  • 1891 » Hendrik Kaasjager, Nederlands politiecommissaris († 1966)
  • 1892 » Cor Alons, Nederlands binnenhuisarchitect, industrieel ontwerper en boekbandontwerper († 1967)
  • 1900 » Carmen Polo, echtgenote van Francisco Franco († 1988)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Veltman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veltman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veltman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veltman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I114290.php : benaderd 24 februari 2026), "Jacoba Christina Veltman (1889-1965)".