Stamboom Wim en Annelies de Leede » Cornelis Martinus Ruigrok (1916-)

Persoonlijke gegevens Cornelis Martinus Ruigrok 


Gezin van Cornelis Martinus Ruigrok

Hij is getrouwd met Jenneke Daniels.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1942, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Martinus Ruigrok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Martinus Ruigrok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Martinus Ruigrok

Maria Heijdra
1870-1962

Cornelis Martinus Ruigrok
1916-????

1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 augustus 1916 lag tussen 10,0 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
  • De temperatuur op 24 juni 1942 lag tussen 11,8 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Element nummer 94 krijgt de naam plutonium.
    • 5 juni » Slag bij Midway: De United States Navy verwerft het maritieme overwicht in de Stille Oceaan door vier Japanse vliegdekschepen tot zinken te brengen.
    • 1 juli » Het Centraal Vluchtelingenkamp Westerbork komt onder het bestuur van de Duitsers als Doorgangskamp Westerbork.
    • 26 november » Première van de film Casablanca in New York.
    • 2 december » Een team onder leiding van Enrico Fermi slaagt om de eerste nucleaire kernreactie te veroorzaken die zichzelf in stand kan houden (Manhattanproject).
    • 6 december » De RAF bombardeert de Philipsfabrieken in Eindhoven om de levering van goederen aan de Duitsers te laten stagneren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ruigrok

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ruigrok.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ruigrok.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ruigrok (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I110853.php : benaderd 1 februari 2026), "Cornelis Martinus Ruigrok (1916-)".