Stamboom Wim en Annelies de Leede » Anna Maria Schoone

Persoonlijke gegevens Anna Maria Schoone 

  • Zij is geboren.

Gezin van Anna Maria Schoone

Zij is getrouwd met Johannes van Asten.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Antonij van Asten  1799-1870 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Schoone?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Schoone

Anna Maria Schoone



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Schoone

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schoone.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schoone.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schoone (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I106905.php : benaderd 20 januari 2026), "Anna Maria Schoone".