Stamboom Wim en Annelies de Leede » Theodorus van der Stap (1869-????)

Persoonlijke gegevens Theodorus van der Stap 

  • Hij is geboren in het jaar 1869 in Vrijenban.

Gezin van Theodorus van der Stap

Hij is getrouwd met Maria Ligtenberg.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus van der Stap?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus van der Stap

Theodorus van der Stap
1869-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Stap


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Annelies de Leede, "Stamboom Wim en Annelies de Leede", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leede/I101898.php : benaderd 7 februari 2026), "Theodorus van der Stap (1869-????)".