Stamboom De Laet » Cosmas Somers (1615-1635)

Persoonlijke gegevens Cosmas Somers 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1615.
  • Zij is overleden in het jaar 1635, zij was toen 20 jaar oud.

Gezin van Cosmas Somers

Zij is getrouwd met Egidius van Reeth.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cosmas Somers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. YVHM Web Site, Guido Pirrhyn, Cosmas Van Reeth (geboren Somers), 7 oktober 2017
    Toegevoegd via een Person Discovery

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: YVHM Web Site

    Familiestamboom: 269130311-1

Over de familienaam Somers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Somers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Somers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Somers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom De Laet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pierre De Laet, "Stamboom De Laet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-laet/I524949.php : benaderd 25 februari 2026), "Cosmas Somers (1615-1635)".