Stamboom De Laet » Desire Leopold van Mellaerts

Persoonlijke gegevens Desire Leopold van Mellaerts 


    Gezin van Desire Leopold van Mellaerts

    Hij had een relatie met Elisabeth Ysenbaert.


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Desire Leopold van Mellaerts?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Desire Leopold van Mellaerts


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Mellaerts


    De publicatie Stamboom De Laet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Pierre De Laet, "Stamboom De Laet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-laet/I522790.php : benaderd 9 februari 2026), "Desire Leopold van Mellaerts".